ÜLE 20 000 EDUKALT TEOSTATUD AUGUSTUSE!

Kehaaugustamine
Tallinnas ja Rakveres

Teostame augustamist (piercing) erinevatesse kehapiirkondadesse kanüül- ning nõelmeetodil. See on ohutu, täpne ja turvaline, kui seda teostab oskustega augustaja! Nõelmeetodil teostatud kehaaugustused paranevad kiiremini ja vähem vaevaliselt kui püstolmeetodil. Lisaks ei tohi püstolmeetodil augustada muid kehapiirkondi peale kõrvalesta (kõrva pehme koe), mille vastu kahjuks  tihti siiski eksitakse…

Tulemuseks on jõuga tömbi eseme surumine läbi kudede, mis on valulikum ning põhjustab tugevamat paistetust. Piercing gun’i (augustamise püstoli) ehted ei ole sobivad värsketele augustustele nende disaini ning materjalide poolest. Lisaks on püstolmeetodil oht nakatuda hepatiiti kordades suurem, kuna augustamise püstolit ei ole võimalik täielikult steriliseerida.

Broneeringu tühistamisel alla 24h või kokkulepitud ajal protseduurile mitte ilmudes, on EliChe Inc OÜ’l õigus nõuda kliendilt tasu 20 eurot. Kui augustamisteenuse eest on tasutud läbi kodulehe maksesüsteemi, aga kokkulepitud ajaks kohale ei tulda ja aega ei tõsteta ümber vähemalt 24h varem, siis makstud summa ei kuulu tagastamisele. NB! Kui protseduuril selgub, et anatoomilistel põhjustel ei saa augustust teostada, siis ettemakstud teenustasu ei tagastata. Kui valitud kohapeal tasumine, siis tuleb teenuse eest tasuda kohapeal olenemata sellest, et teenus on jäänud saamata.

Oled alaealine ja tulemas augustama?

Kõikidel alaealistel, kes soovivad tulla BONNIE&CLYDE Piercing’usse augustama, peab olema selleks lapsevanema või eestkostja nõusolek.

Täidetud ja digiallkirjastatud vorm saata meie meilile augustamine@bc-jewelry.eu vähemalt 24h enne broneeringut, v.a kui broneering on teostatud lühema aja jooksul.

Oluline informatsioon

Kõikidel alaealistel, kes soovivad tulla BONNIE&CLYDE Piercing’usse augustama, peab olema selleks lapsevanema või eestkostja nõusolek. Nõusoleku saate laadida alla meie kodulehelt. Lae alla nõusolek

Täidetud ja digiallkirjastatud vorm saata meie meilile augustamine@bc-jewelry.eu vähemalt 24h enne broneeringut, v.a kui broneering on teostatud lühema aja jooksul. Sellisel juhul palume tõendi saata meile esimesel võimalusel.

Kui lapsevanema tõendit pole meile õigeaegselt saabunud, siis jätame endale õiguse tühistada teie broneeringu ühepoolselt.

Kui augustama soovib tulla laps vanuses 9a-12a, siis palume meiega eelnevalt kontakteeruda välja selgitamiseks, kas laps on selleks vaimselt valmis ning mõistab läbiviidava protseduuri sisu ning korrektse järelhoolduse olulisust.

Tabelis olev info ei ole kivisse raiutud. Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid olukordi. (: Kõige tähtsam on kuulata oma augustaja soovitusi ja nõuandeid.

Üks kuu võtab aega, et ehte ümber hakkaks moodustuma armkude. Kui esimesel kuul mängid ehtega, ei parane Sinu augustus kunagi ära!

Haav paraneb väljast sissepoole. Väljast tundub okei, aga seest ei ole. Liiga varajane vahetamine kahjustab kudesid ning paranemine algab uuesti otsast peale.

Õige järelhooldus on värske augustuse puhul väga oluline. Isegi perfektselt tehtud auk võib minna põletikuliseks, kui seda puhtana ei hoita. Samuti on oluline järgida needistaja juhiseid, millal on vaja esmaehe ümber vahetada, et vältida ehte viltu kasvamist, augustuse vigastamist või ehte migreerumist.

Iga inimese keha ja elustiil on erinevad. Jälgi oma keha, et saada teada, mis sobib Sulle kõige paremini. Keha ning augu paranemist mõjutab Sinu elustiil tervikuna (stress, elukeskkond, dieet, suitsetamine, trenn, harjumused jne). Kui Sa ei ole kindel, mis on Sinu augustusele parim, siis kontakteeru julgelt oma augustajaga ning ta annab Sulle nõu, kuidas paremini käituda. 🙂

Paraneva augu puhastamise mõte on eemaldada surnud rakud ning päeva jooksul kogunenud mustus ja bakterid. Elementaarne puhtus ja tähelepanu paranevale augule on kõik, mida tegelikult vaja on.

Augu tegemise järel piisab keha ning augu koha pesemisest sooja vee ja seebiga. Seep ei tohiks olla tugevalt lõhnastatud – see võib värsket auku ärritada. Lisaks peab auku puhastama peale ujumist, solaariumit, higistamist jne. Augustuse paranemist aitab toetada ja kiirendada NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare, millega soovitame puhastada oma värsket augustust kaks korda päevas või vastavalt augustaja juhendile. Pea meeles, et ka liigne puhastamine võib paranevat auku ärritada.

Suuaugustusi aitab värskena hoida Easypiercing suuaugustuste hooldusvahend (viide meie e-poes olevale tootele), mida on mugav ning lihtne kasutada tagamaks suuhügieeni ning värske augustuse hõlpsaks paranemiseks.

Värske augu puhul on kerge punetus ja turse normaalsed. Paranemise toetamiseks on hea kasutada NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare’i, mida saad osta augustama tulles meilt kaasa. Samuti on toode olemas meie e-poes. Osta siit. 

Värskele augustusele võib teha ka kummelitee kompressi, kuid põletikule kalduvale augustusele jääb see lahjaks ning vajab siiski õige kontsentratsiooniga soolalahust, milleks on NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare. Steriilne soolalahus ja kummelitee aitavad ravida põletikku ning ennetada infektsiooni. Samuti stimuleerivad need vereringet ning kiirendavad paranemist. 

Ära kasuta puhastamisel tavalist söögisoola, kuna sellele on lisatud erinevaid aineid, mis võivad auku ärritada. Samuti ära tee soolalahust meresoolast ise, kuna kodus on võimatu saavutada õige kontsentratsiooniga lahus ning võid kasu asemel hoopiski kahjustada oma värsket piercingut.

Suuaugud (nt keel, kidaneedid, huul) paranevad tavaliselt kiiresti ja vaevata. Paranenud suuehet võib vahetada, kuid auku ei tohiks kunagi pikemaks ajaks ilma ehteta jätta. Ka paranenud augustus suus võib lausa minutitega kokku tõmmata. Kui pead auku peitma, muretse läbipaistev või nahavärvi ehe. Vajalikud tooted leiad meie e-poes!

Värskete suuaukude puhul on turse tavaline. Üldiselt taandub see paari päeva kuni paari nädala jooksul. Valu alandamiseks sobib ibuprofeen või jahedate asjade joomine/söömine. Magades hoia pea kõrgemal, ürita vähem rääkida ning väldi verd vedeldavaid aineid (aspiriin, alkohol, stimulandid). Söö vähem vürtsikaid, happelisi ja kuumasid toite.

Turse ja valulikkuse leevendamiseks võib suud loputada kummeliteega. Igapäevaseks hoolduseks piisab hammaste pesemisest ning Easypiercing suuloputusvedeliku kasutamisest. Esimesel paaril nädalal peale suitsetamist kindlasti loputa suud veega. Huule auke peab puhastama ka väljastpoolt. Järgi tavaaugu puhastamise juhendit.

Ära mängi suuehtega, nii võid oma hambaid vigastada. Kui tunned, et ehe klõbiseb vastu hambaid, tule vaheta see salongis lühema ja/või plastikust ehte vastu. Ehtega mängimisel võid vigastada ka augustust ennast. Ära katsu auku kätega, ära limpsi sõrmi ega näri küüsi.

Hoia käed eemal. Pese enne augu katsumist käsi. Ehet ei ole vaja pidevalt keerutada või näppida — nii ajad ainult haava sisse mustust ning pikendad augustuse paranemisaega.

Hoia meigi– ja juuksehooldusvahendid eemal. Need sisaldavad ärritavaid kemikaale. Esimestel nädalatel pärast augu tegemist ei tohiks meigi– ja juuksehooldusvahendid (nt juukselakk) otse augu peale sattuda.

Vähenda suitsetamist. Suits sisaldab paljusid kahjulikke kemikaale, mis suuaugu puhul otse haava satuvad. Kui pead suitsetama, loputa suud pärast suitsetamist veega.

Võimalusel väldi ujumist, solaariumit ja sauna. Meresool on küll puhastamiseks hea, aga mustus ja bakterid augule ei meeldi. Avalikud kohad nagu ujulad, solaarium ja saunad on bakterite lemmikkohad. Pärast nende külastamist puhasta kindlasti auk hoolikalt sooja vee ja seebiga. Seejärel kasuta NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare’i, mille leiad meie e-poest või salongist kohapealt.

Paranenud auku ei ole enam vaja ekstra puhastada. Piisab kui keha on puhas ning välditakse augu uuesti vigastamist (nt sikutamine ja pidev näppimine ei ole kindlasti hea mõte). Paranenud augu ehet on ohutu vahetada, kuid pikalt ilma ehteta käimine ei ole soovitatav. Ka juba paranenud auk võib tühjalt seistes kahaneda ning muuta ehte tagasipaneku raskeks. Kui sulle meeldib su ehe, kanna seda!

Kuula augustaja nõuandeid. Kui augustaja soovitab ehe mõne aja möödudes lühema vastu vahetada, on selleks põhjus. Pikem ehe on turse perioodil vajalik, kuid pikemal kandmisel võib põhjustada augu asendi muutust. Juba viltu paranevat auku enam sirgeks ei saa.

Naba augustuse puhul ära kanna nabale suruvaid riideid (püksivärvel).

ALKOHOL ärritab ja kuivatab nahka ning võib paranemisaega pikendada. Samuti põletab ja paneb augu kipitama ning ei pruugi olla bakterite vastu nii tõhus, kui arvad.

VESINIKPEROKSIID tapab küll bakterid, aga samuti ka terve naha augu ümbert. Pikaajalisel kasutamisel söövitab nahka ja ei lase augul paraneda. 

CUTASEPT (ja muud meditsiinilised desinfitseerimisvahendid) on liiga kanged. Sagedasel kasutamisel võivad need hakata elavaid naharakke tapma. Samuti võivad kanged puhastusvahendid rikkuda kullast ehteid. 

Soeta endale meie hooldusvahend e-poest – Steriilne soolalahus neediaugustuste puhastamiseks

Kehtivad teenusehinnad leiad meie kodulehe online broneeringust. Kodulehelt broneerides on võimalik tasuda teenuse eest läbi sobivama pangalingi või kohapeal sularahas ning kaardiga.

Kohapeal tuleb juurde soetada sobiv ehe. Ehete eest on võimalik tasuda nii sularahas kui kaardiga.

Meil on õigus kehaaugu tegemisest loobuda.

Asume Tallinnas T1 kaubanduskeskuse vastas (Kivimurru 39A) ning Rakveres aadressil Laada 41.
Tasuta parkimine maja ümbruses või tänaval!

Klientide tagasiside

Anonüümne
Anonüümneee
Reviewer
5/5

Super töö ja tore töötaja

2 päeva tagasi
Merili K.
Merili K.ee
Reviewer
5/5

Väga meeldiv kogemus! Töötaja oli väga tore ja viisakas! Kindlasti lähen tulevikus uuesti needistama! 😻

1 nädal tagasi
Angela
Angelaee
Reviewer
5/5

Minu tütar tegi nabaneedi. Väga sõbralik teenindus

4 nädalat tagasi
Anne-Ly K.
Anne-Ly K.ee
Reviewer
5/5
3 kuud tagasi
Anonüümne
Anonüümneee
Reviewer
5/5

Suur tänu!Kõik on kõrgeimal tasemel!Oleme väga rahul.Tuleme kindlasti veel)

4 kuud tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Reviewer
5/5

Airi oli imeline

5 kuud tagasi
Julija V.
Julija V.
Reviewer
5/5

Käisin nibuneete tegemas. 😛 Teenindaja oli väga ilus ja meeldiv. Aukude tegemine polnud nii valus, kui ma kartsin. Jäin väga rahule. Suur aitäh.

5 kuud tagasi
Ostukorv
Scroll to Top