Steriilne soolalahus neediaugustuste puhastamiseks

(1 ülevaade)

Vajadus ideaalse soolalahuse järele neediaugustuste puhastamiseks maailmas ajendas looma NeilCleanse Piercing Aftercare’i. NeilCleanse needihooldusvahend võimaldab kasutajatel pihustada soolalahust otse nahale, mitte leotada seda soolalahuse vannis või kasutada lahuse pealekandmiseks vatitupsu. See loob steriilsema pealekandmisprotsessi ja pakub puhastuslahendust, mis muudab erinevate neediaugustuste puhastamise imelihtsaks.

ENNE KASUTAMIST LUGEGE HOOLIKALT KASUTUSJUHISEID!
KUI SÜMPTOMID TEKIVAD/PÜSIVAD – PÖÖRDUGE ARSTI POOLE.

KASUTUSJUHEND: Enne kasutamist pihustage toodet õhku või tervele nahale, et kontrollida kas pihusti töötab. Kui jah, siis puhastage otsik. Doseerimiseks suunake otsik kahjustatud piirkonda ja pihustage 5–10 sentimeetri kauguselt või nii, nagu on mugav. Pärast igat kasutamist katke pudel läbipaistva korgiga.

12,90 16,90 

Teine toode soodushinnaga!
Kogus Soodustus Hind soodustusega
2 5% 16,06 
3 10% 15,21 

Osta rohkem, säästa rohkem! Ostad 2, saad 5%. Ostad 3, saad 10% soodustust!

Tootekood: HT-PA Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soola kasutamist tervendamisel teatakse juba ammustest aegadest. Naatriumkloriid desinfitseerib ja soodustab naha paranemist, imades bakteritest vedelikku välja, blokeerides bakterid ja võimaldades haavadel efektiivselt paraneda. Sool on iseenesest tugev desinfitseerimisvahend. Lisamata kemikaale, mis võivad teha nahale rohkem kahju kui kasu. See on täpselt see, mille leiad NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare koostisainete etiketilt: farmatseutilise kvaliteediga vesi ja naatriumkloriid.

MIS ON SOOLALAHUS?
Soolalahus on sisuliselt soolane vesi. Tavaliselt koosneb see steriilse vee ja naatriumkloriidi täiuslikust segust. See on populaarne haavade desinfitseerimisvahend ja oluline ravim, mida kasutatakse operatsioonidel. Soolalahus on efektiivne toode!

NeilCleanse on võtnud soolalahuse tervendava jõu ja pannud selle steriilsetesse, kergesti kasutatavatesse pudelitesse, et lihtsasti teostada augustamise järelhooldust. Tootepakendil on kasutatud klapipõhist tehnoloogiat, et lahus oleks võõrkehadest vaba. Soolalahust pole raske leida, kuid raske on leida soolalahust, mis muudab neediaugustuse järelhoolduse lihtsaks. NeilCleanse teeb just seda! Lisaks hõlpsasti kasutatavatele pihustussüsteemidele on NeilMed NeilCleanse Piercing Aftercare Spray säilitusainetest vaba. Mittesteriilsed soolalahused või soolalahused, mis ei ole otseselt valmistatud needistamiseks, võivad sisaldda säilitusaineid – see võib mõjutada paranemist. NeilCleanse tootega võid tunda end turvaliselt, teades, et see on sinu nahale hea.

REISIMISEKS SOBILIK
75 ml pudel on ideaalse suurusega reisimiseks, et saaksite reisides lihtsasti toodet kasutada. Toode järgib ka TSA standardeid, nii et saate seda endaga kaasa võtta, ilma et peaksite muretsema.

MIDA REISIISUSUURUS PAKUB:
* Ohutu kaasas kanda lendudel
* Mahub kotti või meigikotti

Lisainfo

Suurus

75 ml, 177 ml

Arvustused (1)

1 arvustus tootele Steriilne soolalahus neediaugustuste puhastamiseks

5.0 Hinnang
1-1 of 1 review
Lisa arvustus
Steriilne soolalahus neediaugustuste puhastamiseks Steriilne soolalahus neediaugustuste puhastamiseks
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required
Ostukorv
Scroll to Top