Müügitingimused

Üldtingimused

Käesolevad BONNIE&CLYDE Body Jewelry e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused kehtivad BONNIE&CLYDE Body Jewelry e-poest ostmisel. Kauba müüja on EliChe Inc OÜ (edaspidi: müüja), juriidiline aadress Tõnismäe tee 16-10 Hulja, registrikood 16587645, tel +372 56712333, e-posti aadress info@bc-jewelry.eu

Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel BONNIE&CLYDE Body Jewelry e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Müüjal on õigus igal ajal ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://www.bc-jewelry.eu/. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimustega tutvuda ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2. Ostuabi

2.1. Tellimuse esitamine

Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi. Klient sisestab enda andmed (ees-ja perekonnanimi, e-mail, telefon, ettevõtte nimi, aadress), valib tellimuse üleandmise viisi ja koha ning kinnitab tellimuse.

2.2. Maksmine

Klient tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades või arve alusel pangaülekandega. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ja kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tellimuse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest müüja arvelduskontole või kasutatud maksekeskkonda.

Ostu eest on võimalik tasuda järgnevate pangalinkidega:

  • Swedbank
  • SEB pank
  • Luminor
  • LHV
  • Coop pank
  • Citadele
  • Revolut

Arveldamine toimub eurodes (€). Makseid vahendab Montonio Finance UAB.

EliChe Inc OÜ on isikuandmete vastutav töötleja,  me edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

2.3. Kauba kättetoimetamine

Müüja komplekteerib ja postitab tellimuse 24h jooksul pärast ostusumma laekumist. Tellimusi postitatakse tööpäeviti (E-R). Juhul, kui müüjal ei õnnestu kliendi soovitud tooteid komplekteerida, kontakteerub müüja kliendiga, et kokku leppida toote asendamise või kompenseerimise osas.

Kauba kättetoimetamine toimub vastavalt valitud transpordiviisile ostukorvis ja kassas.

Tarnimisvõimaluste jaoks pakume järnevaid variante:

  • Itella SmartPost
  • Itella Kuller

NB! Ostusummale lisandub ka transporditasu.

Kaupu saadetakse Eesti siseselt nii SmartPost pakiautomaatidesse kui ka kulleriga. Väljaspoole Eestit saadetakse kaubad kulleriga kliendi tarneaadressil või pakiautomaati. Tarnehind on kuvatud kassas.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellitud kaup pannakse posti hiljemalt 24h jooksul peale ostusumma laekumist e-poe arvelduskontole.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul (klienti teavitatakse sellest ja soovi korral kantakse ostusumma kliendi kontole tagasi).

2.4. Kauba ümbervahetamine ja tagastamine

Kõikidele BONNIE&CLYDE Body Jewelry e-poest tellitud toodetele kehtib 14-päevane ümbervahetus- ja tagastusõigus. Kauba ümbervahetamiseks või tagastamiseks tuleb saata vastavasisuline e-kiri kliendi nime ja kontaktandmetega, kaubal esinev puudus (võimalusel ka foto-tõendusena) ja soovitav lahendus info@bc-jewelry.eu. Müüja hüvitab tagastatava kauba summa koos esialgse postikuluga 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest. Ümbervahetamise korral saadab müüja kliendile uue toote, kui ümbervahetatav toode on müüjale tagastatud.

Tagastamise ja ümbervahetamise transpordikulu jääb kliendi kanda, välja arvatud juhul, kui kliendile on saadetud vale või defektiga toode. Tagastamise ja ümbervahetamise õigus ei laiene toodetele, mis on kliendi poolt rikutud või tagastamise hetkel hügieenilistel põhjustel kasutuskõlbmatu.

2.5. Vaidluste lahendamine

Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.

Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest ja kasutusjuhendist erinevast kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.tarbijakaitseamet.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse. Lisaks on kõikidele klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

Tingimused uuendatud ja kehtivad alates: 25.10.2022

Ostukorv
Scroll to Top