Bonnie&Clyde pilt

Bonnie&Clyde lugu

Juba 1930-ndatel võlusid kehakaunistused ja ehted nii daame kui härrasid. Sellest ei jäänud kõrvale ka selle aja röövelkangelased Bonnie Parker ja Clyde Barrow. Kummalisel viisil lisas ehete teadmata päritolu müstikat ja salapära.

Bonnie ja Clyde röövisid peamiselt pankasid, poode ja tanklaid ning ärandasid autosid, aga vähesed teavad, et nende käte läbi jäi kogu oma ärist ilma nii mõnigi ehtekaupmees.

Samuti oli Clyde Barrow vereliinil anne ehete tegemise peale. Vanglas olles valmistas Clyde Bonniele hõbesõrmuse, millel oli kujutatud kolm madu ning kaunistatud erivärvi vääriskividega. 

Bonnie ja Clyde olid andekad noored, kellel oleks olnud maailmale palju anda. Kahjuks lõppes B&C lugu liiga vara…

Seda lugu jätkavad Airi ja Kristjan, kes on uue ajastu Bonnie&Clyde.

Miks me seda teeme?

Olgu see saatus või kokkusattumus, kuid just 2017. aastal, kui Airi ja Kristjan tutvusid, oli Airi parasjagu õppimas professionaalseks keha augustajaks. Kirg augustamise ja kehaehete vastu ning kvaliteetsete kehaehete vilets kättesaadavus tavakasutajale viis meid sinnani, kus otsustasime koos kodumaise kehakaunistuste veebipoe luua.

Tõdemus, et Eestis selline e-pood puudub – ometi on keha augustamine aina tõusev trend – tekitas vajaduse seda muuta. 

Meie eesmärk on inspireerida inimesi olema just sellised nagu nad olla soovivad.

Miks Bonnie&Clyde
Body Jewelry?

Töötades üle viie aasta keha augustamise valdkonnas, on Airi igapäevaselt kokku puutunud inimestega, kel ei ole kusagilt soetada kvaliteetseid kehaehteid, mis sobiksid keha anatoomiaga ning mille disain oleks meelepärane.

See ajendas luua kehaehete ja neetide veebipoe, et kõigil meie kodumaal oleks ligipääs kehakaunistustele, mis on ohutud tervisele ning kenad vaadata.

Airi õhtuleht needid

Meie eelised

Meie valikust leiad

Ostukorv
Scroll to Top