Kirurgilisest terasest lameda ringikujulise kaunistusega labret

Kui soovid stiilset ja vastupidavat ehet oma kõrva, huulde või ninna, siis see kirurgilisest terasest ringikujulise lameda kaunistusega labret on ideaalne valik!

See on ainulaadne ja silmapaistev aksessuaar, mis lisab Su stiilile elegantsi ja võlu. Tegemist on kõrgekvaliteedilise neediga, mis on valmistatud vastupidavast 316L kirurgilisest terasest, tagades selle vastupidavuse ja ohutuse.

Needivarda läbimõõt on 1.2 mm, mis muudab selle sobivaks erinevatele augustustele. Sisekeermega kinnitus tagab ehte kindla ja turvalise paigal püsimise.

Labreti kattematerjaliks on kasutatud PVD (Physical Vapor Deposition) tehnoloogiat, mis annab ehtele vastupidava ja kauakestva viimistluse. Ehe on saadaval mitmes erinevas värvitoonis: hõbe, kuld, roosa kuld ja must. Nii saad valida ehte just enda stiilile!

Kui soovid väljendada oma stiili ja eripära ning samal ajal nautida ehte kandmisel mugavust, siis see labret on just sulle! Olgu see siis kingitus endale või sõbrale, see toob kindlasti naudingut ja rõõmu igapäevasesse ellu. Vali endale sobiv värv ning juba peagi saad nautida erilist stiili ja mugavust!

5,99 

Kirjeldus

Üksikasjad:
Needivarda läbimõõt: 1.2 mm
Kinnituse liik: Sisekeermega
Materjal: 316L kirurgiline teras
Kattematerjal: PVD
Asetus: Kõrv, Tragus, Huul, Conch, Helix, Labret, Monroe, Medusa, Madonna, Snakebites, Nina
Ühikute arv: 1 tk

Lisainfo

Needivarda pikkus

6 mm, 8 mm

Kuuli suurus

Värvus

Hõbe, Kuld, Must, Roosa kuld

Arvustused (0)

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
Kirurgilisest terasest lameda ringikujulise kaunistusega labret Kirurgilisest terasest lameda ringikujulise kaunistusega labret
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top