MIKS ON OLULINE MITTE MAGADA VÄRSKE HELIXI PEAL?!

Jaga postitust:

Mis on helix? Helix on kõrvakõhre augustus, mis asub Sinu kõrva ülemises osas.

Augustades paigaldatakse värskesse augustusse pikema needivardaga ehe, kuna augustuse piirkond läheb enamasti paiste – kellel rohkem, kellel vähem. Alati peab jätma piisavalt ruumi paistetuse jaoks, sest kui seda ei jää ja turse on suurem, kui ehte pikkus seda lubab, siis ei saa augustus ära paraneda. See tekitab omakorda komplikatsioone.

Nüüd, kui me magame küljel, siis kõrv jääb pea ja padja vahele ning on pideva surve all. Selles kõrvas aga on Sul värske helixi augustus koos pika needipostiga. Selleks, et augustus saaks korrapäraselt paraneda, ei tohi needivarrast augustuses väänata. Kujutagem ette pead ja patja ning kõrva selle vahel… Nüüd lisame juurde veel pika neediposti, mis ei tohi kõrvas oma asendit muuta.

See lihtsalt ei ole võimalik, et neediposti asend ei muutuks. 🙂

Seetõttu me rõhutame, “ÄRA MAGA SELLE KÕRVA PEAL”. Sellest sõltub, milline Sinu augustus hakkab hiljem välja nägema. Helix’i auk kasvab viltu, kui see pidevalt muljuda saab. Esiteks, see ei ole siis enam nii esteetiline ning teiseks, kui Sul on soov tulevikus rõngast kanda, siis augu peal magamine selle paranemise ajal võib Sinult täielikult likvideerida selle võimaluse –
augustus võib kasvada niivõrd viltu, et selles ei saa rõngast kanda.

Kõige kriitilisem aeg on esimene 1.5 kuud. Selle aja möödudes palume tulla Sul meid uuesti külastama, et vahetada needivarras lühemaks. Siis saab augustus hästi edasi paraneda ning Sinul on ka mugavam igapäevaselt sellega hakkama saada. See on väga oluline! Needivahetust ei tohi teha kodus iseseisvalt, kuna augustus pole veel paranenud ning sellega võid hoopiski kahju teha.
Peale needivarda lühemaks vahetamist ei ole enam nii katastroofiline, kui Sa vahest selle peal magad, kuid siiski peaks augustuse muljumisest hoiduma terve paranemise aja vältel ehk siis umbes 6 kuud.

Väljatoodud piltidel esimene (sinise kivikesega) on helixi augustus kohe peale augustamise protseduuri.

Teine pilt (punase kivikesega) on 1.5 kuu möödudes tulles needivarrast lühemaks vahetama.

Augustuse asend on 1.5 kuuga muutunud juba päris palju ning kivike on läinud osaliselt kõrvaserva alla peitu. Kujutagem nüüd ette, kui Sa magad koguaeg selle kõrva peal ning ei tule ka neeti lühemaks vahetama – tulemus ei ole kindlasti see, mida Sa augustama tulles soovid saada.

Seetõttu paneme veel südamele, palun kuula augustaja nõuandeid ja kui ta Sulle midagi ütleb, siis ta teeb seda põhjusega. Õigesti hooldatud augustus on imeilus ka paljud aastad hiljem!

Kui Sul tekkis küsimusi seoses helix’i või mõne muu augustusega, võta meiega julgelt ühendust või broneeri aeg augustamisele!

Märksõnad: helix, augustamine, augustaja, needivarras, kõrvakõhre, magamine helixiga, rõngas helixis, needipost, neet, needid

Ostukorv
Scroll to Top