Kõrgekvaliteedilisest titaanist ruudukujulise kivikesega ehtekaunistus

Esitleme uhkusega meie kõrgekvaliteedilisest titaanist ruudukujulist ehtekaunistust, millel sädeleb kaunis kivike. See ehe mitte ainult ei täienda sinu välimust, vaid on läbinud põhjalikud testid, tagamaks maksimaalse ohutuse ja mugavuse professionaalsetes augustamisprotseduurides.

– Sisekeermega kinnitus annab ehtele lihtsa kinnitamise ja eemaldamise. Lisaks tagab sisekeermega kinnitus, et bakterid ei saaks hakata kogunema ehte vahele, mis hoiab ära halva lõhna ning põletiku augustuses.
– Ehe on valmistatud kõrgekvaliteedilisest ASTM F136 Implant Grade titaanist, mis on tuntud oma vastupidavuse ja biokompatiilsuse poolest.

See kõrgekvaliteedilisest titaanist valmistatud ruudukujuline ehtekaunistus on palju enamat kui lihtsalt ehe. See on Sinu isikupära väljendus. Ehtekinnituse ohutus ja mugavus on selle juures prioriteet. Valides selle ehtekaunistuse, valid mitte ainult ilu, vaid ka teadlikkuse oma keha heaolust.

Telli endale see kaunis titaanist ehtekaunistus ning naudi kvaliteeti, sära ja mugavust. Ole trendide edasiviija ning lisa oma stiilile elegantset ja turvalist sära selle suurepärase ehtekaunistusega.

6,90 

Teine toode soodushinnaga!
Kogus Soodustus Hind soodustusega
2 5% 6,56 
3 10% 6,21 

Osta rohkem, säästa rohkem! Ostad 2, saad 5%. Ostad 3, saad 10% soodustust!

Kirjeldus

Üksikasjad:
Kinnituse liik: Sisekeermega
Needivarda läbimõõt: 1.2 mm (ehtekinnituse keerme läbimõõt 0.9 mm)
Materjal: ASTM F136 Implant Grade Titaan
Kivi: Tsirkoon
Asetus: Microdermal, Labrett, Poolrõngas, Rõngas, Sirge neet
Ühikute arv: 1 tk

Lisainfo

Needivarda läbimõõt

Kivi suurus

4 mm

Arvustused (0)

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
Kõrgekvaliteedilisest titaanist ruudukujulise kivikesega ehtekaunistus Kõrgekvaliteedilisest titaanist ruudukujulise kivikesega ehtekaunistus
Hinnang*
0/5
* Rating is required
Sinu arvustus
* Review is required
Nimi
* Name is required
Ostukorv
Scroll to Top